Hoone esimesele korrusele on kavandatud ca 3700 m2 ulatuses üüritavaid äripindu.

Ootame üürnikeks moe (rõivad, jalanõud, aksessuaarid jm), spordi, ilu, tervise, meditsiini, teeninduse, sisustuse, maitseelamuste jmt valdkonnas tegutsevaid ettevõtteid. Suuremad üüripinnad (pindala ca 100 – 1000 m2) paiknevad vahetult avara promenaadi kõrval. Vaid jalakäijatele mõeldud tänava laiuseks on 20 meetrit.

Äridele mõeldud 85-kohaline autoparkla asub -1. korrusel, mille juures ka autopesula. Vahetult Promenaadi maja kõrval paikneb ka Europarki parkla EP27. Maja esimesed äripinnad valmivad 2017. aasta mais.

RESTORANID JA KOHVIKUD

Üüripindade tänavapoolne põrandast kolme (3) meetrini ulatuv klaassein tagab äride hea nähtavuse väljastpoolt, loomulikku valguse ning klientide sissepääsu otse jalakäijate promenaadilt. Oma sissepääs võimaldab avada ärid põhiajast varem ja/või sulgeda hiljem. Ruumide kõrgus jääb sõltuvalt lahendusest vahemikku 3 – 4,8 meetrit.

KAUPLUSED JA BUTIIGID

Väiksemad üüripinnad (pindalaga alates ca 40 m2) paiknevad maja läbiva sisetänava (koridori) kõrval. See on lai, kõrge ja loomuliku valgusega. Loomulik valgus pääseb ka seal paiknevatesse äridesse. Üüripindade suurust saame vajadusel muuta kõrvuti asetsevate pindade liitmise teel. Esimesel korrusel asub korraga kahte kaubaautot mahutav laadimisruum. See on ühendatud transpordikoridoridega ning mõeldud kasutamiseks suurematele äridele.

BÜROOD JA KONTORID

Loomuliku valguse sissepääsuks ja mõnusa töökeskkonna tagamiseks on üüripinnal 2,3m kõrgune ja 8,6m pikkune klaaspakettidest välissein. Selles paikneb ka uks otse terrassile pääsemiseks. Büroopinnale on võimalik ehitada lisaruume. Kontorid on planeeritud Kogukonna majja, ehituse III etapis.

TEHNILINE INFO

Üüripindade klaaspakettidest välissein – 3-kordne klaas, kõrge mürasummutusvõimega (ruumides on vaikne ja mugav). Üüripindade baasviimistlus: plaaditud põrand, värvitud seinad ja postid, ripplagi ning ripplaevalgustid. Üüripinnad on võimalik välja ehitada ja kujundada üürnike soovide kohaselt, sh vett ja kanalisatsiooni vajavad ruumid. Ruumide küte on lahendatud soojendatud ventilatsiooniõhu baasil. Puuduvad üüripinna kasutamist ja kujundamist segavad radiaatorid. Üüripindade jahutus toimub ventilatsiooniõhu jahutamise ning vajadusel lisajahutuselementide abil.

Energiatõhusaid lahendusi: Lisaks kaugküttele kasutatakse hoones maakütet – lisaenergiat saadakse maja 20 meetri sügavuseni ulatuvatest energiavaiadest. Samas süsteemis kasutatakse ära ka jahutussüsteemist vabanev soojus. Jahutusenergia kokkuhoiuks ja päevase tipukoormuse vähendamiseks kasutatakse ruumide öist „ettejahutamist“ konstruktsioonide ja interjööri mahajahutamiseks. Hoone kõrvalkulud on madalad. Promenaadi majade energiaklass on „A“.