Tallinna linnasüda liigub mere äärde

Tallinna linnasüda liigub tagasi mere äärde, kus on selle ajalooline ja õigustatud koht. Siia luuakse Baltimaade modernseimad elu-ja äripinnad, siia koonduvad parimad mõtted ja tegusaimad inimesed. Promenaadi maja on hinnatud elukoht juba praegu. Veel hinnatum aastate pärast.

Promenaadi maja asukoht elu tuiksoonel võimaldab kiirelt liikuda mis tahes punkti Tallinnas, kuid sadama vahetu lähedus ja suurepärane ühendus lennujaamaga teevad sellest silla maailma. Promenaadi majast saad otse astuda linnamelusse, kus ootavad teatrid, kinod, restoranid, sõbrad, kontor. Kodu pole vaid paik, kus puhata või lofti avarast aknast vaadet nautida.

MODERNNE ARHITEKTUUR JA LÄBIMÕELDUD ELUKESKKOND

Promenaadi majad: Linnamaja, Peremaja ja Torn esindavad kolme erinevat elustiili koos oma elamise viisi ja kvaliteediga. See on arhitektuurselt omanäoline, moodne, pilkupüüdev ja keskkonnasõbralik multifunktsionaalne tervik. Linnaruumi aktiivse osana on Promenaadi majadel oluline roll kvartali kujunemisel atraktiivseks linnakeskuse osaks.

ENERGISÄÄSTLIKUD MAJAD

Esimese kortermajana Eestis ammutatakse energiat maja vaivundamendist ehk 20 meetri sügavusel asuvatest energiavaiadest. Prognoositav kokkuhoid küttekuludelt on 25–30%. Ära kasutatakse ka jahutussüsteemist vabanev soojus, mis tavaliselt õhku paisatakse. Promenaadi majad on ehitatud vastavalt A-energiklassi nõuetele ning omavad vastavasisulist sertifikaati.

ISELOOMUGA KORTERID

Promenaadi majade korterid on 1-5-toalised. Kõikide majade viimastel korrustel on erilised 5,5 meetri kõrgused loftid, privaatsete katuseterrassidega, kus on võimalik eluruum kujundada oma nägemusele vastavaks ning kust avanevad imelised vaated Tallinna vanalinnale. Korterite planeeringud on peensusteni läbi mõeldud ja arvestavad iga hoone eripäraga. Iga korteri jaoks on olemas panipaik ja maa-alune parkimiskoht.

KÕIK VAJALIK VAID JALUTUSKÄIGU KAUGUSEL

$image
icon
Kinnisvara arendamine pühendumusega

Innovatsioon ja keskkond on Estmak Capitali jaoks üliolulised. Meie arendused põhinevad viimastel teadmistel disaini ja ehituse valdkonnas ning loodud äri- ja elukompleksid moodustavad täielikult integreeritud keskkonnad, kus igat detaili kaalutakse hoolikalt. Tahame pakkuda parimat kinnisvaraarendust Balti riikides ning luua jätkusuutlikku väärtust tulevastele põlvkondadele.