Kolm maja, kolm karakterit.

LINNAMAJA

Kõige silmapaistvama asukohaga luksuslik siseaatriumiga elamu, milles on mõnus kohvik, ainulaadsed vanalinna vaated ja viimastel korrustel kõrged loftid. Linnamaja eluviis on kiire ja linnalik. Linnamaja fassaad on naturaalse tooniga paekiviplaadist.

PEREMAJA

Kompaktne ja pereelu nõudmistele kõige paremini vastav maja, kus on samuti kõrged loftid. Peremaja iseloomustab soliidne ja meeldejääva liigendusega fassaadilahendus, mis on tänava ja hoovi poolel erinev. Fassaadimaterjal on valtsitud vaskplekk.

TORN

Torn on loodud südalinna võlusid, kuid ühtlasi privaatsust hindavale inimesele. Torni igal korrusel on vaid üks korter, pakkudes vaateid mitmesse suunda. Torni fassaad on mustast betoonist poleeritud pinnaviimistlusega betoonpaneelidest.

Hoonete tehniline kirjeldus.

MAAKÜTTEVAIAD

Promenaadi majades kasutatakse esimese kortermajana Eestis maaküttevaiu, mis asuvad 20 meetri sügavusel ning vähendavad küttekulusid ligikaudu kolmandiku võrra. Promenaadi majad on ehitatud vastavalt A-energiklassi nõuetele ning omavad vastavasisulist sertifikaati.

VENTILATSIOON

Tsentraalne mehaaniline soojustagastusega ventilatsioon. Ruumidesse sissepuhutav õhk filtreeritakse ventilatsiooniseadmis, mis paiknevad hoone katusekorruse ventilatsioonikambris.

KÜTE

Kombineeritud maaküte koos kaugküttega. Korterites on vesipõrandaküte, trepikodades on radiaatorid ja maa-aluses parklas õhkküte. Temperatuuri reguleerimine korterites toimub ruumitermostaatidega.

VEEVARUSTUS JA KANALISATSIOON

Majadel on ühine lokaalne soojasõlm, veearvestite näidud võetakse kauglugemise teel. Sanitaarseadmed on vastavalt siseviimistluspakettidele.

JAHUTUS

Suvise sisetemperatuuri hoidmiseks on projekteeritud katuse- ja päikesepoolsetesse korteritesse jahutussüsteem. Ruumide jahutamine toimub tsentraalse vesijahutussüteemi abil, ruumides on laealuse paigaldusega kassetid. Temperatuuri reguleerimine toimub küttesüsteemiga ühisest lokaalsest ruumitermostaadist. Kõikide korterite jahutuse kulu mõõdetakse eraldi kaugloetavate arvestitega.

LIFT

Korterelamutesse on paigaldatud mugavad liftid, mis ühendavad maa-aluseid parkimiskorruseid kõikide maapealsete korrustega. Tornis on eraldi lift, millega pääseb oma korrusele, kus on sissepääs ainult ühte korterisse.

RÕDUD/TERRASSID

Kõikidel viimase korruse eksklusiivsetel loftidel on oma privaatne katuseterrass. Ülejäänud korterite rõdud, terrassid ja lodžad on kavandatud piisavalt ruumikad, et seal oleks mõnus olla.

HALJASTUS

Peremaja terrassil on konteinerhaljastus. Terrassi pind on kaetud betoonplaatidega. Linnamaja kohviku terrassil on konteinerkastides põõsad ja heintaimed.

UKSED

Korterites on spoonitud puituksed. Trepikodade välisuksed on alumiiniumprofiilidega klaasuksed, vahekoridorides puitprofiilis klaasuksed.

KONSTRUKTSIOONID

Majad on ehitatud vaivundamendile. Kelder ja esimene korrus on monoliitbetoonist, ülejäänud korrused monteeritavast raudbetoonist.

PARKIMINE JA PANIPAIGAD

Iga korteri juurde on võimalik soetada parkimiskoht ja panipaik, mis asuvad kahel maa-alusel korrusel ja neile pääseb mugavalt ligi liftiga.

AKNAD

Puit-alumiiniumist kolmekordse klaaspaketiga Saksa tüüpi aknad.

$image
icon
Kinnisvara arendamine pühendumusega

Innovatsioon ja keskkond on Estmak Capitali jaoks üliolulised. Meie arendused põhinevad viimastel teadmistel disaini ja ehituse valdkonnas ning loodud äri- ja elukompleksid moodustavad täielikult integreeritud keskkonnad, kus igat detaili kaalutakse hoolikalt. Tahame pakkuda parimat kinnisvaraarendust Balti riikides ning luua jätkusuutlikku väärtust tulevastele põlvkondadele.