Müügiinfo

Näiteks võttes eluasemelaenu summas 30 000 eurot, fikseerimata laenuintressiga 3,0% aastas, laenuperioodiga 360 kuud ja lepingutasuga 300 eurot, on krediidi kulukuse esialgne määr 3,08% aastas. Laenu tagatisvara peab olema kindlustatud kogu laenuperioodi vältel, kuid kindlustuskulude suurus sõltub laenusaaja valitud kindlustusandjast ja kindlustustingimustest ega ole seetõttu laenuandjale teada. Laenusaaja tasub tagatiste seadmiseks vajaliku riigilõivu ja notari tasu, mille lõplik suurus ei ole laenuandjale teada.

Broneerimine

Korterit saab tasuta broneerida kirjalikult esitatud soovi alusel kuni kaheks nädalaks.

Võlaõiguslik leping

Kliendiga sõlmitakse notariaalne võlaõiguslik müügileping, milles lepitakse kokku kõik tehingu tingimused. Võlaõigusliku lepingu sõlmimisel tasub ostja 15% korteri hinnast.

Asjaõigusleping

Hoone valmimisel ja korteri üleandmisel sõlmitakse asjaõigusleping ning tasutakse 85% müügihinnast.

Muudatustööd

Ehituse käigus saab teha muudatusi siseviimistlusmaterjalide osas. Linnamaja muudatustööde tähtaeg on möödas. Peremaja ja Kogukonnamaja muudatustööde tähtaegades lepitakse kokku võlaõiguslikus müügikokkuleppes. Korterite pindalad võivad ehituse käigus muutuda kuni 2%.

Info

Ehituse peatöövõtja on AS YIT Ehitus. Esimeses etapis ehitatakse Linnamaja ning hoone valmib 2016. aasta lõpuks. Teises etapis ehitatakse Peremaja ja Peremaja torn ning kolmandas etapis valmib Kogukonnamaja. Kui Teil on huvi teises ja kolmandas etapis rajatavate korterite vastu, siis võtke palun ühendust Liven Kinnisvara müügijuhiga.

Ikoon PDF

 

$image
icon
Kinnisvara arendamine pühendumusega

Innovatsioon ja keskkond on Estmak Capitali jaoks üliolulised. Meie arendused põhinevad viimastel teadmistel disaini ja ehituse valdkonnas ning loodud äri- ja elukompleksid moodustavad täielikult integreeritud keskkonnad, kus igat detaili kaalutakse hoolikalt. Tahame pakkuda parimat kinnisvaraarendust Balti riikides ning luua jätkusuutlikku väärtust tulevastele põlvkondadele.