Siseviimistlus

Promenaadi maja korterites on kaks läbimõeldud siseviimistluslahendust: Hommik ja Õhtu. Oma kodu sisustamisel saab soovi korral kasutada ka sisearhitektide Helen Kolksi ja Kristiine Lõuki abi.

Kõikide korterite põrandal on tammeparkett ning valged 90 mm põrandaliistud. Seinad on viimistletud valge poolmati värviga. Esikus on põrandal 60 x 60 cm keraamilised plaadid. Pesuruumides on põrand plaaditud ja seinad osaliselt plaaditud 60 x 60 cm keraamilise plaadiga, mille toonid sõltuvad valitud siseviimistluslahendusest. Korterite valged tammespooniga siseuksed ulatuvad maast laeni.

Promenaadi maja näidiskorteri magamistuba

Kui soovite täpsemat infot siseviimistluslahenduste kohta, siis võtke ühendust meie müügijuhiga!

Hommik

Inimesele, kes hindab lihtsust ja puhtust.

hommik-promenaadi-maja

Maast laeni aknad ja heledates toonides siseviimistlus muudab korteri valgusküllaseks. Põrandal on hele tammeparkett, liistud ja uksed on valged. Pesuruumides on beežid plaadid.

Õhtu

Inimesele, kellele meeldib pärast väsitavat päeva tunda end mugavalt just oma kodus.

promenaadi_maja_ohtu

Põrandal on naturaalne tammeparkett, liistud ja uksed on valged. Pesuruumi plaadid on hallides toonides.

Lahendused pesuruumides

Mõlema siseviimistluslahenduse puhul on sanitaartehnika Villeroy & Bochi Subway ning segistid Grohe Eurocube`i sarjast. WC-poti loputuskast on seinasisene Gustavsberg Triomont, loputuskasti nupp on Villeroy & Bochi logoga.

Picture1

Dušinurgas on moodne renntrapp. Vanniga korterites on Balteco Senzo või Integra kivivann. Saunas teeb sooja HUUMi Drop keris, mida on võimalik juhtida ka mobiiliäpi Uku konsooli abil.

Näidiskorter on valmis!

Siseviimistlusmaterjalidega tutvumiseks külastage meie näidiskorterit. Külastuse aja kokkuleppimiseks võtke ühendust meie müügijuhiga:

Pärle Raud
parle.raud@liven.ee
+372 511 5153