Elukeskkond

1. etapp

Linnamaja

43 korteriga luksuslik siseaatriumiga korterelamu valmib 2016 aasta sügisel. Esimesel korrusel avab uksed kohvik, mille terrassil saab ilusaid hommikuid nautida.
Linnamaja korterite juurde >

2. etapp

Peremaja torn

Ainulaadne 5 korteriga tornmaja, kus ühel korrusel ongi ainult üks korter ja vaated avanevad kolme suunda. Peremaja torni ehitus on alanud. Maja valmib 2017. aasta augustis.

Peremaja

Kompaktne ja pereelu nõudmistele kõige paremini vastav maja. Päikeselises sisehoovis on katuseterrass ja mänguväljak. Peremaja ehitus on alanud. Maja valmib 2017. aasta augustis.

3. etapp

Kogukonnamaja

42 korteriga maja, mille hoovis on püsitaimede ja väikeste puudega dekoratiivhaljastus. Kogukonnamaja sisehoov on koht, kus majaelanikel on mõnus koos oma pere ja sõpradega aega veeta.

$image
icon
Kinnisvara arendamine pühendumusega

Innovatsioon ja keskkond on Estmak Capitali jaoks üliolulised. Meie arendused põhinevad viimastel teadmistel disaini ja ehituse valdkonnas ning loodud äri- ja elukompleksid moodustavad täielikult integreeritud keskkonnad, kus igat detaili kaalutakse hoolikalt. Tahame pakkuda parimat kinnisvaraarendust Balti riikides ning luua jätkusuutlikku väärtust tulevastele põlvkondadele.