Parim, mida merel ja linnal on pakkuda

Tallinna sadamaäärse merepiirkonna terviklik arendamine tagab suurepärased ühendused, mugavad kõnniteed ja turvalise elukeskkonna. Siit pääseb kiiresti ja turvaliselt kooli, huviringi, tööle või parki ning mereranda jalutama. Ja tagasi koju.

 

Olulised külalised, viibigu nad lühi-või pikaajaliselt, leiavad Promenaadi majas väärtusliku peatuspaiga. Siin avaneb kogu linna ilu ja elu, võimaldades nii aega maha võtta kui ka tegevusse tõtata. Külalised on siin kui kodus.

 

MERELINN TALLINN

Tallinn on olnud läbi ajaloo tähtis sadama- ja merelinn. Seepärast on loomulik, et linna süda on liikumas tagasi mere äärde, vanalinna ja mere vahele. Alale, mille üks külg puudutab ajaloolisi linnamüüre, teine võtab vastu jahisadamasse saabuvaid inimesi. Sadamapiirkond areneb terviklikult, kantuna ideest kujundada sellest uus, modernne ja rohelise hingamisega linnasüda.

TALLINNA UHKUS – KESKAEGNE VANALINN

Tallinna linna auks ja uhkuseks on Euroopa üks paremini säilunud keskaegne vanalinn. UNESCO maailmapärandisse kantud Tallinn vanalinna jääb Promenaadi majadest vaid mõneminutilise jalutuskäigu kaugusele. Promenaadi majad pakuvad oma elanikele suurepärast võimalust ka oma koduaknast kaunist vanalinnavaadet nautida.

ASTU SILLALE, MIS VIIB MAAILMA

Promenaadi maja asukoht elu tuiksoonel võimaldab kiirelt liikuda mis tahes punkti Tallinnas, kuid sadama vahetu lähedus ja suurepärane ühendus lennujaamaga teevad sellest silla maailma. Promenaadi majast saad otse astuda linnamelusse, kus ootavad teatrid, kinod, restoranid, sõbrad, kontor. Kodu pole vaid paik, kus puhata või lofti avarast aknast vaadet nautida.

VANA JA UUE SÜMBIOOS - ROTERMANNI KVARTAL

Rotermanni kvartal asub Tallinna keskmes, olles nii Promenaadi majade, mere kui vanalinna vahetus läheduses. Vanast tööstuskvartalist säilinud ajaloolised hooned on leidnud uue funktsiooni ja on õnnestunult ühendatud väljapaistava modernse arhitektuuriga. 2001. aastal nimetati Rotermanni kvartal miljööväärtuslikuks piirkonnaks.